Sponningdeel 143 mm

Het meest toegepaste sponningdeel in de Nederlandse woningbouw is de 143mm. Deze sluit naadloos aan op de standaard houten of kunststof gevelpanelen uit voorgaande jaren. Het sponningdeel is zowel horizontaal als verticaal te monteren en goed te combineren met Keralit dakrandpanelen. De panelen geven de woning een nieuw en strak uiterlijk. De panelen zijn voorzien van een veer en groef en kunnen blind geschroefd worden. Hierdoor behoren schroef- en boorgaten tot het verleden.

Klantenvertellen 9.5 op basis van 220 reviews

Kunststof kozijn offerte

  • Nooit meer schilderwerk
  • Levering binnen 8 weken
  • Wij plaatsen door heel NL
Offerte aanvragen

of plan een adviesgesprek

Laat je inspireren

Deze woningen zijn voorzien van kunststof kozijnen en gevelbekleding. Ontdek de mogelijkheden voor jouw eigen huis en laat je inspireren door de foto’s!

bekijk alle foto’s
Sponningsdeel 143 mm
Sponningsdeel 143 mm

Tevreden klanten

Hier kunt u verhalen lezen over hoe onze producten en diensten hun huizen hebben getransformeerd en hun verwachtingen hebben overtroffen. Of het nu gaat om een complete renovatie of het vervangen van een enkel kozijn, we streven ernaar om elke klant tevreden te stellen en hun visie werkelijkheid te laten worden.

Klantenvertellen logo 4.5 / 5 uit 74 reviews
Klantenvertellen logo 9.5 / 10 uit 220 reviews
Super monteurs! Uitermate tevreden over verloop traject vanaf eerste contactmoment tot en met oplevering. Goede productkwaliteit, gemaakte afspraken worden perfect nagekomen, keurige en plezierige werkwijze waarvoor hartelijk dank!
Gerdie
10
Onder de indruk van onze nieuwe kozijnen! Een hele verbetering onze nieuwe kozijnen. Mooi grof profiel. Vlot geplaatst. Beschadiging en productiefout goed opgelost. Fijne mensen in het contact. Ik zou graag 5 sterren geven maar vanwege de toch niet zo nette afwerking (aflopende vensterbanken, losse raamdorpels, beschadigd pleisterwerk en het plaatsen van een vieze afwerkingsplaat) worden het er 4. Met name de afwerking is een punt van verbetering met de kanttekening geplaatst dat we een oud huis hebben waardoor het des te moeilijker is om dat tot een goed eindresultaat te brengen. Tot slot: het kost wat maar daar heb je ook wat voor.
Jeannette Griemink
8
Energiek personeel! De man die ons heeft geholpen was een echte harde werker! Echter moest hij wel om het half uur plassen, prima als je een zwakke blaas hebt, maar even je kleding afkloppen voordat ik de hele wc onder de witte stof heb zitten! Verder gezellige man, hield maar niet op met kletsen!
Nosso
7

Kies voor kwaliteit, kies voor Flexkozijn

  • 10 jaar garantie op onze producten
  • Vrijblijvende prijsopgave vooraf
  • 2.463 anderen gingen u voor
Ontvang een prijsopgave

Wellicht vind je dit ook interessant?